BLONDEL (David)

Lot 175
Estimation :
150 - 200 EUR
Result with fees
Result : 163EUR
BLONDEL (David)
BLONDEL (David). De Ioanna Papissa sive famosae quaestionis an faemina ulla inter Leonem IV et Benedictum III, romanos pontifices, media federit, cum praefatione apologetica Stephani Curcellaei. Amsterdam, Blaeu, 1657 in-8 vélin de l'époque. Tableau dépliant. Trace de mouillure.