BODIN (Jean)

Lot 193
Estimation :
200 - 250 EUR
BODIN (Jean)
De Republica libri sex, latine ab auctore redditi, multo quam antea locupletiores... Editio quarta... Ursellis, ex officina Cornelii Sutorii, 1601, fort vol. grand in-8, plein vélin de l'époque. (8)-1221 pp.- (40+) pp. d'index. Notes marginales anciennes, passages soulignés à l'encre
Mes ordres d'achat