JULIEN

Lot 304
Estimation :
100 - 120 EUR
JULIEN
Juliani imperatoris orationes III. Panegyricae. Ab eo, cum adhuc christianus esset, scriptae. Quarum Priores duae nondum editae. Dionysius Petavius soc. Jes. Latina Interpretatione donavit, Notis atque emendationibus illustravit. La Flèche, Jacques Rezé, 1614, in-8, plein vélin de l'époque. (7)-553-(7) pp. Texte grec et traduction latine en regard
Mes ordres d'achat