REDOANO (G.)

Lot 413
Estimation :
300 - 400 EUR
REDOANO (G.)
Tractatus diversorum de spoliis ecclesiasticis... auctoribus Guilielmo Redoano Martino Navarro, Ioanne Agorio... [et aliis] cum bullis et constitutionibus summorum pontificum... Romae, Typis Io. Petri Bona, 1650, petit in-folio, plein veau blond de l'ép. coiffes et coins us. plat sup. un peu fendu. Aux Armes de Charles Le Goux de La Berchère, archevêque de Narbonne
Mes ordres d'achat