JANSENIUS

Lot 171
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 80EUR
JANSENIUS
JANSENIUS (C.). Pentateuchus sive commentarius in quinque libris Moysis…. Analecta in Proverbia, Ecclesiasten, Sapientiam, Habacuc, Sophoniam. Paris, Jost, 1649, in-4 veau brun, dos orné à nerfs (coiffe sup. us.).
Mes ordres d'achat