LANFRANCO

Lot 186
Estimation :
300 - 400 EUR
LANFRANCO
LANFRANCO da Oriano. Practica Lanfranci : aurea et excellens iudicibus, aduocatis, notarijs, practicisq[ue] omnibus : oppido quam necessaria iudiciaria practica I.V. luminis et monarche domini Lanfranci de Oriano Brixiani… M.CCCCCXXV. In-fine : Presens opus impressum fuit Lugd. in edibus Ioannis Crespin calcographi. Anno a virginis partu M.cccccxxv. die v[er]o iij. mensis octobris. In-8, reliure veau retourné vert, du XIXème siècle. 12 ff. n.c.-111 f. chiffrés I-CXI. Belle impression gothique, titre rouge et noir, grandes marges.
Mes ordres d'achat